«Укрзалізниця» скасовує потяги до Москви з Ковеля і Жмеринки

Поїзд «Хмельницький/Жмеринка-Москва» тепер складатиметься з причіпних вагонів «Хмельницький-Москва» до поїзда №74 «Львів-Москва» — «Укрзалізниця» скасовує потяги до Москви з Ковеля і Жмеринки
Поїзд «Хмельницький/Жмеринка-Москва» тепер складатиметься з причіпних вагонів «Хмельницький-Москва» до поїзда №74 «Львів-Москва»
19 травня відбудеться останній рейс потягу сполученням «Москва-Ковель» через низький пасажиропотік Об этом сообщает joinfo.in.ua со ссылкой на СМИ.


«Укрзалізниця» скасовує причіпні вагони до Москви в потягах з Ковеля і Жмеринки, щоб звільнити вагони для внутрішніх перевезень. Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».


Зазначається, що 19 травня відбудеться останній рейс потяга сполученням «Москва-Ковель». Також припиняє курсування потяг «Жмеринка-Москва» через низький пасажиропотік.


Поїзд «Хмельницький/Жмеринка-Москва» тепер складатиметься з причіпних вагонів «Хмельницький-Москва» до поїзда №74 «Львів-Москва». Причеплення вагонів відбуватиметься в Хмельницькому, через що поїзд №74 змінює графік і буде відправлятися зі Львова о 14:40 замість 10:00, прибуватиме до Києва о 00:41 замість 19:35, а прибуватиме до Москви — о 14:30 замість 10:41.


У зворотному напрямку: виїзд з Москви о 17:42, з Києва — о 07:12, з Хмельницького о 13:40 з прибуттям до Львова о 17:57.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/economics/finances/ukrzaliznicya-skasovuje-potyagi-do-moskvi-z-kovelya-i-zhmerinki-592785.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя