Репер A$AP Rocky, який мав виступити на Atlas Weekend, скасував усі концерти

Фрагмент афіші Atlas Weekend Об этом сообщает 0642ua.com со ссылкой на СМИ.Менеджери американського репера A$AP Rocky скасували всі концерти до кінця липня, повідомляє TMZ.

Виконавець мав виступити 13 липня на фестивалі Atlas Weekend у Києві.

Другого липня 30-річного Ракіма Маєрса, відомого під сценічним ім’ям A$AP Rocky, затримала поліція Стокгольма за участь у бійці на вулиці. Сам він стверджує, що оборонявся від двох чоловіків, що переслідували його протягом години. Перебіг конфлікту зафіксовано на відео.

Наразі він перебуває у шведській в’язниці й лишатиметься в ній принаймні протягом ще одного тижня. Команда репера стверджує, що його тримають «у нелюдських умовах». Представник посольства США у Швеції заявив, що камера нагадує нужник.

Наразі на сторінці Atlas Weekend у Facebook немає повідомлень щодо скасування концерту та інформації про заміну, незважаючи на численні вимоги відвідувачів пояснити ситуацію.

9 липня організатори Atlas Weekend повідомляли, що в разі скасування концерту замінять A$AP Rocky на виконавця того ж музичного лейбла і «того ж рівня».

A$AP Rocky також мав виступати у Зеленому Театрі у Москві 10 липня, на фестивалях Sonar у Барселоні 19 липня, Splash! у Німеччині 12 липня, Dour і Tomorrowland у Бельгії 14 липня тощо.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/07/11/reper-a-ap-rocky-yakyj-mav-vystupyty-na-atlas-weekend-skasuvav-usi-kontserty/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя